Bir mekanın algılanmasında tavan, oldukça etkin bir bileşendir, çünkü; mekanın diğer tüm yüzeyleri ile oranlandığında, büyük yer kaplar. Form, renk, ışık vb. araçlar kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımı mümkündür. Asma tavan sisteminde ise, beklentiler, daha farklıdır.

Tavandaki her türlü tesisatı gizlemek, aydınlatma armatürleri, yangın dedektörleri gibi pek çok bileşeni monte etmek, akustik koşulları yerine getirmek, benzersiz iç mekan koşulları sağlamak ve elbette estetik kaygıları gidermek amacıyla Modüler Asma Tavan Sistemleri tercih edilmektedir.

Sağladığı mükemmel akustik ve aydınlatma sistemleriyle entegre olabilen yapısı ile Modüler Asma Tavan Sistemleri, daha iyi bir çalışma ortamı, bunun sonucunda da, daha verimli bir iş performansı yaratmaya katkıda bulunur. Kaliteli iç mekan görünümü elde etmek için özel tavanlar ve bölme duvar sistemleri kombinasyonu kullanması kaçınılmazdır. Birçok desen ve çeşidinin bulunması gibi avantajları da vardır.

  • İç mimari tasarımları uygulanması için uygundur,
  • Görsel açıdan çağdaş, estetik ve kalitelidir,
  • Her türlü tavana uygulanabilir,
  • Gizlenmesi gereken tesisatları uygun şekilde kapatır,
  • Çeşitli malzemelerden alternatifleri mevcuttur.

Malzemeleri ve hesaplama için konusunda uzman ekiplerden destek almanızı öneriyoruz. Sistem için gerekli olan doğru malzeme ve doğru montaj işlemi yapıldığı takdirde uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilme imkanı sunmaktadır. Fiyat teklifi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.