Samtaş Hakkında

1981 yılında Bodrum ve Didim’de kaba inşaat ve müteahhitlik hizmetleri ile başladığımız inşaat ve yapı sektöründeki faaliyetlerimize; asma tavan sistemleri, çelik ve demir imalatları,  dış cephe ve ince işçilik konularını da ekleyip kurumsallaşma yolunda Samtaş Mimarlık İnşaat’ı kurarak devam etmekteyiz.
Önceliğimiz her zaman müşteri talepleri ve memnuniyeti doğrultusunda ilerleyip profesyonel ekibimiz ile birlikte mutlu bir tablo çizmektir.  İnanıyoruz ki farklılığımız, tecrübelerimizi kullanarak daha yüksek kaliteli ve yeni sistemler üretmek olacaktır.

Amacımız, çalışanlarımızdan aldığımız güçle, personel memnuniyetini ölçmek ve çalışanlara duyarlı bir sistemi kurarak geliştirmek ve bu sayede müşteri memnuniyetini değerlendirerek olumsuz noktalarda iyileşme sağlayarak başarılarımıza yenilerini eklemektir. Serüven yolculuğumuz Türkiye başta olmak üzere Asya ve Afrika kıtalarında devam etmektedir.

Hakkımızda

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, nerede ve hangi koşulda olursa olsun, en iyi performansı göstererek tüm işlerimizi aynı yüksek kalitede tamamlamaktır. Çalışanlarımız ile birlikte; her yeni işi yeni bir başlangıç sayarak, yeniden inceleme, çalışma ve değerlendirmeler yaparak hep daha iyiyi ve daha mükemmeli hedeflemekteyiz.

Firmamız çalışma politikasını, işverenlerimize özgün tasarımlar üretmek; dünyada her türlü yeniliği takip edip işverenlerimize uygulama projeleri geliştirmek; kurumsal yapısını sürekli gelişme ile bütünleştirip, bilgi ve tecrübesini hep daha iyiyi üretmek adına kullanmak; müşteri memnuniyetini hep en üst düzeyde tutup fark yaratmak; çalışmalarını gelişime ve yaratıcı düşünceye değer vermek ve değer katmak temelleri üzerine kurmuştur.

Hedeflerimiz

Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı;

Yapmış olduğu projelere katma değer sağlayan, üretken ve yenilikçi yönünü kullanarak sektörde öncü ve lider konuma gelmeyi;

Uzman ve deneyimli kadrosu ile kaliteli hizmet ve rekabetçi fiyatlarıyla müşterilerimizin “Çözüm Ortağı” olmayı; hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Üretkenlik; Aldığımız projelerde katma değer oluşturarak en uygun çözümü ve en yüksek verimi sağlamak.

Güvenirlilik; Müşterilerimizin sürekli destek alabileceği güven veren bir firma olmak.

Yenilikçilik; Her işten kazandığı tecrübe ile sürekli kendini geliştirebilen yenilikçi bir firma olmaktır.