Metal asma tavanlar ısı ve ses yalıtımı sağladığı için evlerden ziyade okul ve hastane gibi kamu binalarında yaygın olarak kullanılır. Yalıtıma ek olarak bakteri üretmeyen ve kolayca temizlenebilir bir tavan türüdür. Hafif oluşu da montajını kolaylaştırır. Tüm bu özellikler kamu binaları için metal asma tavanı popüler kılar. Estetik açıdan da cazip bir modeldir. Uygulama yapılan mekana ferahlık, görsellik, sağlamlık katar ve ortamın akustik konforunu sağlar.

Clip-in Gizli Taşıyıcılı Asma Tavan

Bu sistemde taşıyıcılar dışarıdan görünmez. Oturmalı ve sarkmalı sisteme göre daha sade ve estetik bir görünüme sahiptir. Tüm paneller birbirinden bağımsız olarak özel bir aparat ile sökülebilir ve monte edilebilir dolayısıyla mevcut elektrik ve mekanik tesisata kolay erişim imkanı sağlar. Hafif ve şık bir dekoratif üründür.

T Sistem Asma Tavan

Olağanüstü avantajlarla sahip geniş karolar halinde tavana yerleştirilir. Düz veya desenli çeşitleri vardır. Mevcut iç tasarım gereksinimine göre seçilebilir. Hem tavan hem de duvar paneli olarak kullanılabilir.

Hook-on Kancalı Sistem Asma Tavan

Hook-on Sistem, taşıyıcı sistemin görünmediği, tesisata sık ve rahat erişim ihtiyacı olan geniş alanlar için tasarlanmıştır. Panelin taşıyıcıya tutunan kancası sayesinde söküp takma işlemi kolaylıkla gerçekleştirilir. Bu sistemde isteğe bağlı olarak standart panel ölçülerinin yanı sıra, çok daha büyük ebatlı panel seçenekleri kullanılabilir.

Metal Tavan Uygulamalar